Papka borowinowa 500g

Indeks: Papka borowinowa 500g

11,99 zł
Brutto

Papka borowinowa zapakowana w praktyczne i łatwe w użyciu woreczki. Coś dla zwolenników łatwego w przygotowaniu zabiegu domowego.

Borowina Goczałkowicka jest jednym z najcenniejszych darów natury, który wydobywamy na terenie gminy Goczałkowice-Zdrój. Nasze błoto (nie musimy obawiać się tej nazwy) wspomaga leczenie stanów zapalnych, schorzeń mięśni, kości i stawów, a nawet chorób kobiecych. Ponadto po zabiegu borowinowym (kąpiele, okłady) skóra jest gładka, ujędrniona i nabiera zdrowego kolorytu.

Ilość

Dodaj do listy życzeń

100% naturalnej borowiny ze złoża Uzdrowiska Goczałkowice-Zdrój w formie papki

Borowina Goczałkowicka jest jednym z najcenniejszych darów natury, który wydobywamy na terenie gminy Goczałkowice-Zdrój.  Nasze błoto (nie musimy obawiać się tej nazwy) wspomaga leczenie stanów zapalnych, schorzeń mięśni, kości i stawów, a nawet chorób kobiecych. Ponadto po zabiegu borowinowym  (kąpiele, okłady) skóra jest gładka, ujędrniona i nabiera zdrowego kolorytu. Zabiegi borowinowe  powodują miejscowe przegrzanie się tkanek, wraz z efektem pocenia szybciej wydalane są z organizmu substancje  toksyczne takie jak: sole, tłuszcze, cholesterol, kwas moczowy, kwas mlekowy.

Nasza borowina jest surowcem, którego właściwości lecznicze potwierdza świadectwo wydane przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny dlatego macie pewność, że używacie sprawdzonego produktu.

Sposób użycia:

  • Pojedyncze opakowanie zanurzyć w ciepłej wodzie i ogrzać do temp. ok. 40 stopni Celsjusza
  • Następnie rozciąć folię i wyłożyć papkę na chorą okolicę ciała (nie usuwać folii)
  • Przykryć kocem lub ręcznikiem
  • Trzymać na skórze 15-20 minut
  • Nie wolno borowiny podgrzewać w mikrofali lub piekarniku.
Papka borowinowa 500g
5 Przedmioty(ów)

16 inne(ych) produkty(ów) w tej samej kategorii:

Zobacz podobne produkty.
Produkt dodany do porównania.